پاورپوینت کار پاره وقت

پاورپوینت کار پاره وقت

تعداد صفحات: 26

نوع فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 4000 تومان

تعداد نمایش: 946 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 دسامبر 2018

به روز رسانی در: 2 ژانویه 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

  1. پاورپوینت کار پاره وقت
    اثر جیمز ران درباره کار پاره وقت و بازاریابی شبکه ای

پیش گفتار
((إ.جیمز ران))،در25سپتامر 1930میلادی چشم به جهان گشود.وی کار آفرین،نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی بود.کارهای او نأثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند،از قبیل آنتونی رابینز،مارک ویکتور هانس،برایان ترسی و جک کانفیلد داشت.
((جیم ران))در مزرعه ای واقع در ایالات آیداهوی آمریکا به دنیا آمد.وی دانشجوی انصرافی کالج بر آن واقع در ایالات مینسوتای آمریکاست.
تا سن25سالگی مانند همه ی اقشار متوسط مقروض،به بیراهه میرفت و نمی توانست راهی برای رسیدن به آرزوهای خود بیابد.در همین زمان با کارآفرینی به نام((جان ارل شف))آشنا شد؛به طوری که شیفته ثروت،فهم تجاری،جذبه و فلسفه زندگی او شد.
((ران))به سازمان فروش مستقیم ((شف)) پیوست و فرایندی از رشد شخصی را آغاز کرد که نهایتا به میلیونر شدن ((جیم ران))در سن31 سالگی انجامید.متأثفانه ((شف))که آرزوی دیدن چنین لحضه ای را داشت،یک سال پیش از آن که ((جیم ران))میلیونر شود،درگذشت.هم چنان که زمان می گذشت،((ران))فهمید اکثر مردم خواستار شنیدن داستان از فرش به عرش رفتن و فلسفه ی رشد شخصی او را که به این کمال و فضیلت رسانده بود،هستند.پس از آن((ران))تا زمان مرگ به مدت40سال تجربه ی خویش را در سمینار هایش بیان می کرد.

در قالب پاورپوینت که در 27 اسلاید آماده شده.