ارائه سایتی برای اداره نمودن کارهای آموزشی یک مدرس

ارائه سایتی برای اداره نمودن کارهای آموزشی یک مدرس

تعداد صفحات: 100

نوع فایل: word

دسته بندی:

قیمت: 3500 تومان

تعداد نمایش: 882 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 آگوست 2017

به روز رسانی در: 23 آگوست 2017

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

ارائه سایتی برای اداره نمودن کارهای آموزشی یک مدرس
فرمت فایل: ورد –Word و قابل ویرایش
تعداد صفحات: 100

مقدمه
امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و از طرفی اهمیت چشم گیر نگهداری و ثبت اطلاعات به گونه ای که همیشه و همه جا قابل دسترس باشند ، متخصصین را بر آن داشته تا به دنبال برنامه های بهتر و کار آمدتری برای انجام امور باشند .
با توجه به امنیت اطلاعات ، باید نرم افزار انتخابی این قابلیت را داشته باشد که کاربر بتواند به طور کامل به آن اعتماد کرده و انجام کارها را به آن واگذار نماید . کاربرانی که با برنامه ها کار می کنند ممکن است سطح آگاهی و آشنایی متفاوتی با کامپیوتر و برنامه داشته باشند ، در نتیجه برنامه باید قابلیت کار ساده و قابل فهم را برای کاربران فراهم نمایند .
با توجه به گسترش شبکه های کامپیوتری وبه خصوص شبکه جهانی اینترنت امروزه کمتر کسی تمایل به کار با برنامه ی دسک تاپی دارد ، و اکثرا مشتاق کار با برنامه هایی با خدمات آن لاین می باشند .
در این تحقیق قصد ارائه سایتی برای اداره نمودن کارهای آموزشییک مدرس می باشد . تا ارتباط دانشجو و مدرس همواره به صورت مجازی و تخصصی حفظ شود . با توجه با اینکه نسخه آزمایشی کار می باشد و با توجه به محدودیتها ، سایت از قابلیت های بالقوه خود به طور کامل بهره نمی برد ، ولی امکان پیشرفت را در اسرع وقت دارد .

چکیده
این سایت جهت مدیریت نمودن کارهای آموزشی مدرس می باشد . دانشجویان پس از عضویت در سایت می توانند از خدمات سایت (خواندن اخبار و مقالات و سوالات و…) استفاده نمایند .
همچنین می توانند به صورت آن لاین از وضعیت نمره خود که همواره مهمترین دغدغه هر دانشجویی می باشد آگاهییابند ، و به صورت مجازی با مدرس خود ارتباط داشته باشند ، تا در هر زمان و هرجا و مکانی بتوانند از راهنمایی های ارزشمند ایشان بهره گیرند .

سناریو
این سایت برای ارائه خدمات هم به استاد و دانشجو می باشد ، به طوری که کاربران با عضویت در این سایت می توانند به طور رایگان از کلیه اخبار و مقالات و همچنین سوالات و خدمات آموزشی ، اخلاقی استاد بهره مند گردند .
دانشجویا ن عضو در سایت می توانند بدون صرف هیچ هزینه و زمانی همیشه و همه جا از وضعیت نمره خود مطلع باشند ، همچنین استاد مربوطه نیز به صورت مجازی با دانشجو بوده و دانشجو می تواند از راهنمایی ها و خدمات آموزشی ارزشمند ایشان در همه حال بهره گیرند .
امید است با توانایی گسترش و تکمیل هرچه بهتر سایت بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری ارائه نماییم .

Use Case های مدیریتUse Case
Login
1) مدیر در صفحه ابتدایی ورود به سایت می باشد .
2) کلمه کاربری و رمز را وارد می کند .
3) روی عبارت ورود به سایت کلیک می کند .
4) مدیر در صفحه ای دیگر ورود رمز است .
5) برای امنیت بیشتر مجددا کلمه کاربری و رمز را وارد می کند .
6) روی عبارت ورود به سایت کلیک می کند .

:Alternative
1) نام کاربری و یا کلمه عبور به اشتباه وارد نموده و پیغام ” نام کاربری و یا کلمه عبور نادرست می باشد ، لطفا مجددا تلاش نمایید ” ظاهر می شود .
2) در صفحه امنیت مدیر نام کاربری و یا کلمه عبور را نادرست وارد نموده و پیغام ” مدیر گرامی دقت نمایید ” ظاهر می شود .

مشاهده لیست اعضاء
1) مدیر در صفحه مخصوص خود قرار دارد .
2) روی لیست اعضا کلیک می کند .
3) مشخصات اعضا را مشاهده می نماید .

ثبت نمرات
1) مدیر در صفحه مخصوص به خود است .
2) روی ثبت نمرات کلیک می کند .
3) نمرات دانشجویانش را وارد می نماید .