کسب درآمد صاحبان سایت و وبلاگ

فایلوز صرفا یک سایت مشارکتی است
با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و کاربران اینترنتی

راهنمای عضویت در سایت

فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود فرآیند ثبت نام تمام شده و لینک تایید ثبت نام به ایمیل شما ارسال میشود، پس از مراجعه به ایمیل با کلیک بر روی لینک تایید ثبت نام، ثبت نام شما کامل می‌شود و کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد. ثبت نام در سایت به فروشندگان و بازاریابان توصیه می‌شود. برای هر عضو سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل پیش بینی شده است.

بازاریابی برای صاحبان سایت و وبلاگ

هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب شما منظور میگردد.

برای بازاریابی و معرفی محصولات سایت که لیست کدهای آنها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

پس از کلیک برروی لیست کدهای فایل‌ها به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد که کدهای بازاریابی همه فایل‌های سایت در آن قرار دارد با کلیک بر روی کادر مشخص شده در شکل زیر پنجره جدیدی باز می‌شود که حاوی کد HTML و حالت پیش نمایش فایل مزبور است در این مرحله می‌توانید با کپی کردن کد یا بخش پیش نمایش محصول مورد نظر را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانتها ۱۵ الی ۶۰ درصد قیمت فایلها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است. بعنوان مثال اگر قیمت فایلی ۵۰۰۰ تومان و پورسانت بازاریابی آن ۵۰% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ ۲۵۰۰ تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.

شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.

سایت بگونه طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا ۳۰ روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود زیر مجموعه شما محسوب می‌گردد و فعالیتهای آن (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.

نمونه وبلاگ طراحی شده:

http://Fileos.mihanblog.ir

شما هم میتوانید به همین راحتی وبلاگ خود را راه اندازی کنید و یا اینکه اگر وبلاگی دارید فایلها را در وبلاگ خود قرار دهید.

زیر مجموعه گیری

مزیت زیر مجموعه این است که با هر بار فروش محصول توسط زیرمجوعه شما بعنوان بازاریاب و یا فروش هر محصول فروشنده‌های فایل، مبلغ ۱۰۰ تومان به حساب شما افزوده خواهد شد.

به عنوان مثال: اگر زیرمجموعه شما موفق به فروش روزانه حداقل ۱۰ محصول شود، شما روزانه ۱۰۰۰ تومان بحسابتان افزوده میشود. در صورتیکه که ۱۰۰ نفر با لینک بازاریابی شما در سایت ثبت نام کرده و هر کدام به طور متوسط روزانه ۱۰ محصول به فروش برسانند… آنگاه درآمد کسب شده شما از طریق زیرمجموعه ها، روزانه ۱۰۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

تسویه حساب

شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فعالیت خود را درخواست نمایید. در اسرع وقت و حداکثر تا ۴۸ ساعت درآمد شما به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می‌گردد. جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۱۰۰۰۰ تومان باشد. برای فروشندگان فایل با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل‌ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از ۲۴ ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.

تماس با ما

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید. باعث امتنان خواهد بود اگر نظرات اصلاحی خود را برای هرچه بهتر شدن این طرح برای ما ارسال فرمایید.