مسابقه

مسابقه آپلود فایل فایلوز

مسابقه بازاریابی فایلوز بزودی برگزار خواهد شد. در انتهای مسابقه به ۵ نفر از کاربران برتر جوائز نقدی اهداء خواهد شد. مسابقات بازاریابی به صورت پلکانی و هر بار مبلغ جوایز تغییر خواهد کرد.
– مسابقه بصورت اتوماتیک و کاملا هوشمند برگزار شده و در انتهای مسابقه مبلغ در نظر گرفته شده به صورت خودکار به حساب برنده ها واریز می شود.
به نخستین کاربری که از مرز ۲۰۰ عدد امتیاز بازاریابی عبور نماید، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پاداش، علاوه بر تمامی مبالغ مسابقه، تقدیم می گردد.
به نخستین کاربری که در طی مسابقه، تعداد فروش فایل هایش از مرز ۵۰ عدد بگذرد، مبلغ ۱۵۰هزار تومان پاداش، علاوه بر تمامی مبالغ مسابقه، تقدیم می گردد.

بازاریابی محصولات
هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب شما منظور میگردد.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.
تمامی محصولات ارائه شده در این سایت قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود به نشان داده می شود و مشتری می تواند براحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. همچنین همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.
در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانتها ۱۰ الی ۶۰ درصد قیمت فایلها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است. بعنوان مثال اگر قیمت فایلی ۵۰۰۰ تومان و پورسانت بازاریابی آن ۵۰% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ ۲۵۰۰ تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.
شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.
سایت بگونه طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا ۳۰ روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود زیر مجموعه شما محسوب می­گردد و فعالیتهای آن (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.
زیر مجموعه گیری
مزیت زیر مجموعه این است که با هر بار فروش محصول توسط زیرمجوعه شما بعنوان بازاریاب و یا فروش هر محصول فروشنده­های فایل، مبلغ ۱۰۰ تومان به حساب شما افزوده خواهد شد.
به عنوان مثال: اگر زیرمجموعه شما موفق به فروش روزانه حداقل ۱۰ محصول شود، شما روزانه ۱۰۰۰ تومان بحسابتان افزوده میشود. در صورتیکه که ۱۰۰ نفر با لینک بازاریابی شما در سایت ثبت نام کرده و هر کدام به طور متوسط روزانه ۱۰ محصول به فروش برسانند… آنگاه درآمد کسب شده شما از طریق زیرمجموعه ها، روزانه ۱۰۰۰۰۰ تومان خواهد بود.